امروز شنبه 26 آبان

کد سیتی | پایگاه تخصصی آموزشی کشور | دانلود فیلم های آموزشی به زبان فارسی

دسته بندی گروه های آموزشی
دانلود فیلم های آموزشی فارسی
رسانه های فارسی زبان
دانلود فیلم های آموزشی فارسی
رسانه های انگلیسی زبان
دانلود فیلم های آموزشی انگلیسی
جدیدترین فیلم های انگلیسی
آرشیو فیلم های آموزشی زبان اصلی
خرید پستی فیلم های آموزشی فارسی
فروشگاه کد سیتی
آموزش #C - مقدماتی آموزش برنامه نویسی C آموزش PHP
آموزش #C - متوسط آموزش برنامه نویسی Java آموزش Python - مقدماتی
آموزش #C - پیشرفته آموزش SQL Server - مقدماتی آموزش Python - تکمیلی
آموزش #C - تحت شبکه آموزش SQL Server - تکمیلی دروس Python - ربات تلگرام
آموزش #C - گزارش گیری آموزش برنامه نویسی ++C - مقدماتی آموزش Python - الگوهای طراحی
آموزش #C - روش سه لایه آموزش برنامه نویسی ++C - تکمیلی آموزش Python - فریمورک Django
آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند استخدام در فرادرس

عضویت در گروه کد سیتیارسال جدیدترین مطالب آموزشی به ایمیل شما فقط با عضویت رایگان در گروه کد سیتی
شما نیز هم اکنون به جمع یکی از بزرگترین گروه های علمی در کشور شوید

مزایای عضویت در گروه کد سیتی
 • دریافت جدیدترین مجله های علمی
 • دریافت جدیدترین اخبار روز دنیا
 • دریافت جدیدترین فیلم های آموزشی فارسی و خارجی
 • دریافت جدیدترین کتابهای الکترونیکی فارسی و خارجی
 • دریافت جدیدترین پروژه های کد سیتی و پروژه های دانشجویی
 • دریافت جدیدترین و بروز ترین نرم افزارهای روز دنیا
 • آشنایی با بزرگترین اساتید دانشگاه ها در ایران و سایر کشوها
 • دریافت جدیدترین مقالات دانشجویی از دانشگاه های معتبر ایران و سایر کشورها

با عضویت در خبرنامه کد سیتی , جدیدترین منابع آموزشی به ایمیل شما ارسال خواهد شد . برای این منظور کافیست ایمیل خود را وارد کنید

.

بحث‌ داغ اینترنت در ژنو سرد

توسط : codecity / پست شده در : سه شنبه 28 آذر 1396 13:00
اخبار فن آوری | اخبار آی تی | بحث‌ داغ اینترنت در ژنو سرد

با سلام خدمت شما کاربران عزیر وب سایت کد سیتی . در این پست از این وب سایت خبر زیر را برای شما در نظر گرفته ایم .

اجلاس راهبری اینترنت (IGF) از روز گذشته با شعار «آینده دیجیتالی‌ات را بساز» در مقر اروپایی سازمان ملل در ژنو آغاز به کار کرد و در روز برفی افتتاحیه ‌بحث‌های داغی پیرامون مدیریت اینترنت بین نمایندگان کشورها به وجود آمد.

موضوع راهبری اینترنت یکی از خروجی‌های اجلاس جامعه اطلاعاتی سازمان ملل بود که در نهایت بزرگترین آن تحت عنوان اجلاس سران در سال ۲۰۰۴ در همین شهر ژنو برگزار شده بود. در دور نهایی اجلاس سران که در تونس انجام گرفت نمایندگان دولت‌ها توافق کردند جنجالی‌ترین بحث اجلاس یعنی راهبری اینترنت از طریق فوروم‌های جداگانه‌ای با حضور ذینفعان مختلف پیگیری شود.

نخستین اجلاس راهبری اینترنت در یونان برگزار شد و اجلاس ژنو دوازدهمین دوره این اجلاس است

اجلاس راهبری اینترنت ژنو در طی پنج روز برگزار می‌شود و عمدتا شامل پنل و اتاق بحث‌های متعدد است. بسیاری از موضوعات از قبل توسط برخی افراد پیشنهاد وتایید شده و به جز شرکت کنندگان حضوری بسیاری نیز به صورت آنلاین به بحث‌ها می‌پیوندند. به رغم آنکه تقریبا اتفاق رخ داده در آمریکا در نقض قانون بی طرفی اینترنت تقریبا در روز نخست اجلاس نادیده گرفته شد اما انتظار می‌رود این بحث مهم طی روزهای آینده در برخی از پنل‌ها و سخنرانی‌ها مورد توجه قرار گیرد.

عمده موضوعات اجلاس راهبری اینترنت مربوط به بحث‌ها و چالش‌های اینترنت است. در نخستین روز از این اجلاس در پنلی با عنوان «دیتا، نفت جدید: شکل دهی اقتصاد دیجیتال در خاورمیانه» شرکت کنندگان ظرفیت‌های رشد تکنولوژی در خاورمیانه را مورد بررسی قرار دادند. شرکت کنندگان تقریبا اغلب نهادهای اصلی فعال در حوزه اینترنت از جمله نهادهایی مثل آیکن  که مدیریت نام‌ها ودامنه‌های اینترنتی را برعهده دارد تا نهادی مانند رایپ که در زمینه مدیریت آدرس‌های آی پی اینترنتی فعال است در این اجلاس حضور پررنگی دارند.

رئیس جمهور سوئیس

*رئیس جمهور سوئیس

رئیس جمهور سوییس در مراسم افتتاحیه این اجلاس گفت که امیدواریم اجلاس امسال برای چالش های فضای دیجیتال مثل مقررات‌گذاری اینترنت، امنیت اطلاعات و گپ دیجیتالی پاسخ‌های مناسبی داشته باشد. دبیرکل سازمان ملل هم در یک پیام ویدیویی به اجلاس گفت که سازمان ملل آماده همکاری با تمام ذینفعان و بازیگران فضای اینترنت است. مایک مولار دبیر سازمان ملل در ژنو با نگاهی انتقادی به قدرت گرفتن شرکتها در اینترنت گفت که اینترنت به بعضی شرکت‌ها آنقدر قدرت داده که در انتخابات هم تاثیر می‌گذارند

پس از جلسه افتتاحیه پنلی باحضور وینت سرف مبدع اینترنت، رئیس جمهور سوییس، مدیرکل اتحادیه جهانی مخابرات ITU، دبیر انجمن اینترنت ، معاون شرکت AT&T و تعدادی از مدیران و شخصیت‌های دیگر برگزار شد.

وینت سرف در سخنانش در این پنل گفت که اینترنتی که امروز از آن استفاده می‌کنیم آینه‌ای از زندگی ماست اگر مشکلی در آن می‌بینیم آن مشکل در خود جامعه ما وجود دارد و دولت‌ها به جای وضع قوانین محدود کننده و مجازات در فضای اینترنت به فکر رفع مشکلات در خودجامعه باشند

رئیس جمهور سوییس که تنها مقام دولتی در این پنل بود در پاسخ به انتقاد وینت سرف از نگاه دولت‌ها در اینترنت گفت که جرم جرم است چه در فضای آنلاین رخ دهد یا در فضای آفلاین ما در فضای آفلاین از سال‌ها قبل قوانین مربوط به مجازات و جرم را داشته‌ایم وهمان قوانین می‌توانند برای اینترنت هم به کار گرفته شوند و موضوع ما ایجاد قوانین جدید ویژه برای اینترنت نیست.

وینت سرف در پاسخ گفت که سیاست‌های بالا به پایین برای مدیریت اینترنت پاسخ‌گو نیست و همین اجلاس راهبری اینترنت نمونه‌ای از مدل پایین به بالایی است که برای بحث پیرامون مقررات‌گذاری دراینترنت وجود دارد.

وزیر ارتباطات روسیه نیز در سخنانی نسبتا تند به موضوع غیر دولتی‌ها در کنفرانس انتقاد کرد و گفت: اینترنتی که وینت سرف اختراع کرد با اینترنتی که امروز با آن مواجه‌ایم بسیار متفاوت است وخود سرف هم تصور نمی‌کرداینترنت به شکل امروزی به وجود بیاید. وزیر ارتباطات روسیه گفت : اگر امروز دولت‌ها در برابر مرد در زمینه موضوعات اینترنتی مسوولند پس اختیارشان در سازمان ملل وبرای مدیریت بر اینترنت کجاست؟

اشاره وزیر ارتباطات روسیه به درخواست همیشگی دولت‌ها طی ده سال گذشته برای حضور در سازمان‌های مرتبط با مدیریت اینترنت بوده است. بسیاری از دولت‌ها معتقد بودند که مدیریت نهادهای کلیدی اینترنت مثل آیکن باید از طریق سازوکاری در اختیار سازمان ملل قرار گیرد تا از آن طریق دولت‌ها هم بتوانند دراین فضا تاثیر گذار باشند.

مدیرعامل آیکن در پاسخ به صحبت‌های وزیر ارتباطات روسیه گفت : هیچ کس نباید اینترنت را کنترل کند ما در آیکن سال‌هاست با موفقیت به کمک بخش‌های مختلف از جمله خود نمایندگان دولت‌ها و بخش خصوصی با موفقیت به هدایت اینترنت کمک کرده‌ایم. این سیستم موفق جواب داده و نباید تغییر کند

بحث راهبری اینترنت هر چند طی ده سال اخیر به شکل و انحا گوناگون بین دولت‌ها، نهادهای اینترنتی و جامعه مدنی در رفت و برگشت بوده هر چند در عمل هیچ کدام از نهادهای اینترنتی به دولت‌ها یا سازمان ملل واگذار نشده اما حداقل باعث شده که نهادهای اینترنتی وضعیت مستقل‌تری ( ولو در ظاهر بگیرند) . بسیاری از نهادهای اینترنتی از جمله آیکن طی سال‌های اخیر رابطه مستقیم خودرا با دولت آمریکا ( جایی که اینترنت از آن سرچشمه گرفت ) کم رنگ کرده‌اند. نهاد دولتی مثل یانا که تا پیش از این کنترل‌های فنی مختلفی روی اینترنت داشته کم کم وظایف خود را به نهادهایی چون آیکان و رایپ واگذار کرده است

اجلاس راهبری اینترنت اما فقط محلی برای بحث‌های مربوط به مدیریت اینترنت نیست بلکه بحث‌های اجتماعی تری هم در این رویداد روی میز قرار می‌گیرد. از جمله مشکل برابری جنسیتی، امنیت اطلاعات، توسعه اینترنت و راهبردهای مربوط به جوانان، کپی رایت، زیرساخت‌های مخابراتی، دامنه‌های اینترنتی، سیاست‌های حفاظت از مشتریان و مردم در اینترنت، اقتصاددیجیتالی و ...

حدود ۲۹۰۰ نفر برای حضور در این اجلاس ثبت نام کرده‌اند

راهبری اینترنت | مدیریت اینترنت | IGF2017 | اخبار تکنولوژیگزارش اختصاصی کد سیتی از اجلاس راهبری اینترنت IGF 2017کد سیتی

راهنمای دانلود فیلم ها و کلیپ های آموزشی سایت :
تنها اعضای ویژه سایت می توانند از فیلم های آموزشی سایت استفاده کنند . برای عضویت ویژه تنها لازم است در سایت عضو شده و در قسمت اکانت VIP اقدام به افزایش اعتبار کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه عضویت اینجا کلیک کنید .

ورود به سایت | ثبت نام در سایت
 • 1- حتما از نرم افزار Internet Download Manager برای دانلود فایل ها استفاده کنید .
 • 2- بعد از دانلود , با استفاده از نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید .
 • 3- هنگام وارد نمودن پسورد عبارت www.codecity.ir را به صورت حروف کوچک تایپ نمائید .
 • 4- برای نمایش فیلم ها می توانید از نرم افزار هایی مانند Km Player , VLC Player یا Media Player Classic استفاده کنید .

آموزش روتوش و میکاپ تصاویر به سبک حرفه ای در فتوشاپ ۲۰۱۷ با کمک پنل ویژه

توسط : codecity / پست شده در : 1499312429
آموزش روتوش و میکاپ تصاویر به سبک حرفه ای در فتوشاپ ۲۰۱۷ با کمک پنل ویژه

پنل حرفه ای روتوش ابزاری است که امکانات یک روتوش حرفه ای و بی نقص را با ابزار مرتبط فتوشاپ برای شما فراهم می کند، تکنیک های حرفه ای روتوش را با میانبرهای ایجاد شده توسط این نرم افزار براحتی قادرید به تصاویر دلخواه خود اعمال نمایید و در یک کلام آموزش روتوش و میکاپ را به روش حرفه ای ها بیاموزید.
در این پنل حرفه ای ترین متدهای روتوش در فتوشاپ و کارها در قالب یک دستور ساده اجرا می شود و شما تنها ویرایش های شخصی خود را اعمال می کنید.ادامه مطلب / دانلود
ارسال نظر