امروز سه شنبه 29 مرداد

کد سیتی | پایگاه تخصصی آموزشی کشور | دانلود فیلم های آموزشی به زبان فارسی

دسته بندی گروه های آموزشی
دانلود فیلم های آموزشی فارسی
رسانه های فارسی زبان
دانلود فیلم های آموزشی فارسی
رسانه های انگلیسی زبان
دانلود فیلم های آموزشی انگلیسی
جدیدترین فیلم های انگلیسی
آرشیو فیلم های آموزشی زبان اصلی
خرید پستی فیلم های آموزشی فارسی
فروشگاه کد سیتی

عضویت در گروه کد سیتیارسال جدیدترین مطالب آموزشی به ایمیل شما فقط با عضویت رایگان در گروه کد سیتی
شما نیز هم اکنون به جمع یکی از بزرگترین گروه های علمی در کشور شوید

مزایای عضویت در گروه کد سیتی
 • دریافت جدیدترین مجله های علمی
 • دریافت جدیدترین اخبار روز دنیا
 • دریافت جدیدترین فیلم های آموزشی فارسی و خارجی
 • دریافت جدیدترین کتابهای الکترونیکی فارسی و خارجی
 • دریافت جدیدترین پروژه های کد سیتی و پروژه های دانشجویی
 • دریافت جدیدترین و بروز ترین نرم افزارهای روز دنیا
 • آشنایی با بزرگترین اساتید دانشگاه ها در ایران و سایر کشوها
 • دریافت جدیدترین مقالات دانشجویی از دانشگاه های معتبر ایران و سایر کشورها

با عضویت در خبرنامه کد سیتی , جدیدترین منابع آموزشی به ایمیل شما ارسال خواهد شد . برای این منظور کافیست ایمیل خود را وارد کنید

.

دانلود کتاب زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ++C دایتل و دایتل به زبان فارسی

توسط : codecity / پست شده در : یکشنبه 20 اسفند 1391 03:12
دانلود کتاب زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ++C دایتل و دایتل به زبان فارسی

دانلود کتاب زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ++C دایتل و دایتل به زبان فارسی

دانلود کتاب زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ++C دایتل و دایتل به زبان فارسی

با سلام خدمت شما دوستان گرامی . در این پست از وب سایت کد سیتی با کتاب زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ++C دایتل و دایتل به زبان فارسی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود . ما خيلي سخت تلاش كرده‌ايم تا كتابي به رشته تحرير در آوريم كه حاوي اطلاعات مفيدي بوده و سرگرم كننده نيز باشد و شما را وادار به يادگيري كند. اصولا زبان C++ زباني است که اکثر مخاطبان آن برنامه نويسان با تجربه هستند، از اينرو سعي کرده‌ايم تا اين کتاب براي افراد زير مناسب باشد . افرادي که تا حدي داراي تجربه برنامه‌نويسي بوده يا فاقد تجربه هستند . افرادي که داراي تجربه برنامه‌نويسي بوده و مايل هستند تا درک عميقتري نسبت به اين زبان پيدا کنند .  نقطه قوت اين كتاب وضوح و ترتيب خاص بيان انواع تكنيك‌هاي برنامه‌نويسي همانند برنامه‌نويسي ساخت‌يافته، و شي‌گرا (OOP) است. هيچ برنامه‌نويسي، برنامه‌نويسي را بخوبي ياد نخواهد گرفت مگر آنكه از ابتدا در مسير صحيح قرار بگيرد. ما سعي كرده‌ايم كه بطور واضح و خيلي سرراست به موضوعات نزديك شويم. اين كتاب حاوي مثال‌هاي فراواني است كه در يادگيري بسيار موثر واقع مي‌شوند . شما می توانید کتاب زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ++C دایتل و دایتل به زبان فارسی رو از وب سایت کد سیتی مرجع تخصصی کتابهای آموزشی به طور مستقیم دانلود نمائید .

عموم مردم در مورد اعمالي كه كامپيوترها انجام مي‌دهند آشنايي دارند. با استفاده از اين كتاب با دستوراتي آشنا خواهيد شد كه اعمال ويژه‌اي در يك موضوع خاص انجام مي‌دهند و كامپيوتر انجام اين دستورات را برعهده دارد. نرم‌افزار (دستوراتي كه بصورت كد نوشته شده و كامپيوتر آن دستورات را انجام داده و در مورد آنها تصميم‌گيري مي‌كند) كامپيوتر را كنترل مي‌كند (غالبا از آن بعنوان سخت‌افزار ياد مي‌شود). C++ يكي از ابزارهاي قدرتمند در توسعه نرم‌افزار است. در اين کتاب به معرفي اصول برنامه‌نويسي در زبان C++ استاندارد شده در ايالات متحده بر اساس ANSI   و استاندارد جهاني ISO  مي پردازيم .
 استفاده از كامپيوترها مستلزم سعي و كوشش زيادي است. در عصري كه هزينه‌ها مرتباً در حال افزايش است كاهش هزينه سخت‌افزار و نرم‌افزار كه بسرعت در حال توسعه است مي‌تواند جالب توجه باشد. كامپيوترهايي كه 25 الي 30 سال پيش فضاي زيادي از اطاق‌ها را در بر مي‌گرفتند و هزينه‌هاي آنها بالغ بر ميليون‌ها دلار مي‌شد، امروزه بر روي يك سطح تراشه سيليكوني كه به اندازه يك ناخن دست است و فقط چند دلار قيمت دارد جا گرفته‌اند. سيليكون يكي از فراوان‌ترين فلزات موجود بر روي زمين است و عموماً جزء اجزاي تركيبي ماسه يا شن مي‌باشد. تكنولوژي تراشه سيليكوني باعث ساخته شدن كامپيوترهاي مقرون به صرفه شده و بيش از 200 ميليون كامپيوتر موجود در سرتاسر جهان از اين تكنولوژي استفاده مي‌كنند، كه مورد استفاده عمومي در زمينه‌هاي تجاري، صنعتي، دولتي و امور روزمره مي‌باشند .
در طول ساليان گذشته، بسياري از برنامه‌نويسان شروع به يادگيري روشي بنام برنامه‌نويسي ساخت‌يافته کردند. دراين کتاب به آموزش برنامه‌نويسي ساخت‌يافته و همچنين مبحث جالب برنامه‌نويسي شي‌‌گرا (Object-Oriented) مي‌پردازيم. چرا به آموزش هر دو روش مي‌پردازيم؟ برنامه‌نويسي شي‌گرا کليد برنامه‌نويسي دهه بعد است. در اين کتاب شي‌هاي متعددي ايجاد و با آنها کار خواهيد کرد. در ضمن مطالعه ساختار داخلي شي‌ها متوجه خواهيد شد که در ايجاد اين شي‌ها از تکنيک‌هاي برنامه‌نويسي ساخت‌يافته استفاده شده است. همچنين دستکاري منطقي شي‌ها در بهترين حالت با برنامه‌نويسي ساخت‌يافته صورت مي‌گيرد.

کامپیوتر چیست ؟
كامپيوتر وسيله‌اي است كه توانايي انجام محاسبات و تصميم‌گيري‌هاي منطقي با سرعت ميليون‌ها و حتي بيليون‌ها برابر سريع‌تر از يك انسان را دارد. براي مثال امروزه بيشتر كامپيوترهاي شخصي مي‌توانند صدها ميليون دستور در هر ثانيه انجام دهند. يك ماشين حساب بايستي تمام عمر كار كند تا بتواند همان عدد محاسبه شده توسط يك كامپيوتر شخصي را كه در عرض يك ثانيه انجام داده به دست بياورد. امروزه سوپر كامپيوترها توانايي انجام صدها بيليون دستور در هر ثانيه را دارند در حاليكه صدها هزار نفر با استفاده از ماشين حساب اين عمل را در طول يك سال مي‌توانند انجام دهند. كامپيوترهايي كه توانايي انجام تريليون‌ها دستور در هر ثانيه دارند در آزمايشگاه‌هاي تحقيقاتي مورد استفاده مي‌باشند. كامپيوترها پردازش داده‌ها را تحت كنترل تعدادي از دستورات كه برنامه‌هاي كامپيوتري ناميده مي‌شوند، انجام مي‌دهند و اين برنامه‌ها توسط اشخاصي بنام برنامه‌نويس نوشته مي‌شوند.
انواع متفاوتي از قطعات همانند صفحه كليد، صفحه نمايش، ديسك‌ها، حافظه و واحدهاي پردازش، كه يك سيستم كامپيوتري را تشكيل مي‌دهند بنام سخت‌افزار شناخته مي‌شوند. برنامه‌هاي كامپيوترئي كه بتوانند بر روي يك كامپيوتر اجرا شوند بنام نرم‌افزار شناخته مي‌شوند. هزينه‌هاي سخت‌افزاري در سال‌هاي اخير كاهش يافته و كامپيوترهاي شخصي بعنوان يك ابزار مناسب در دسترس قرار گرفته‌اند، ولي متأسفانه هزينه‌هاي توسعه نرم‌افزار افزايش يافته و برنامه‌نويسان برنامه‌هاي كاربردي قويتر و پيچيده‌تري ارائه مي‌كنند بدون اينكه قادر باشند تكنولوژي توسعه نرم‌افزار را بهبود بخشند. در اين كتاب سعي شده است تا بتوانيد روش‌هاي توسعه نرم‌افزار را با استفاده از كاهش هزينه‌هاي نرم‌افزار از طريق به كارگيري روش‌هاي برنامه‌نويسي ساخت‌يافته از بالا به پايين (top-down)، برنامه‌هاي مبتني بر شي، برنامه‌نويسي شي‌گرا، طراحي شي‌‌گرا فرا بگيريد.

 

حجم فایل : 21.44 مگابایت
لینک دانلود : دانلود کتاب زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ++C دایتل و دایتل به زبان فارسی
پسورد فایل :www.codecity.ir

راهنمای دانلود فیلم ها و کلیپ های آموزشی سایت :
تنها اعضای ویژه سایت می توانند از فیلم های آموزشی سایت استفاده کنند . برای عضویت ویژه تنها لازم است در سایت عضو شده و در قسمت اکانت VIP اقدام به افزایش اعتبار کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه عضویت اینجا کلیک کنید .

ورود به سایت | ثبت نام در سایت
 • 1- حتما از نرم افزار Internet Download Manager برای دانلود فایل ها استفاده کنید .
 • 2- بعد از دانلود , با استفاده از نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید .
 • 3- هنگام وارد نمودن پسورد عبارت www.codecity.ir را به صورت حروف کوچک تایپ نمائید .
 • 4- برای نمایش فیلم ها می توانید از نرم افزار هایی مانند Km Player , VLC Player یا Media Player Classic استفاده کنید .

آموزش روتوش و میکاپ تصاویر به سبک حرفه ای در فتوشاپ ۲۰۱۷ با کمک پنل ویژه

توسط : codecity / پست شده در : 1499312429
آموزش روتوش و میکاپ تصاویر به سبک حرفه ای در فتوشاپ ۲۰۱۷ با کمک پنل ویژه

پنل حرفه ای روتوش ابزاری است که امکانات یک روتوش حرفه ای و بی نقص را با ابزار مرتبط فتوشاپ برای شما فراهم می کند، تکنیک های حرفه ای روتوش را با میانبرهای ایجاد شده توسط این نرم افزار براحتی قادرید به تصاویر دلخواه خود اعمال نمایید و در یک کلام آموزش روتوش و میکاپ را به روش حرفه ای ها بیاموزید.
در این پنل حرفه ای ترین متدهای روتوش در فتوشاپ و کارها در قالب یک دستور ساده اجرا می شود و شما تنها ویرایش های شخصی خود را اعمال می کنید.ادامه مطلب / دانلود
ارسال نظر