امروز سه شنبه 06 فروردین

کد سیتی | پایگاه تخصصی آموزشی کشور | دانلود فیلم های آموزشی به زبان فارسی

دسته بندی گروه های آموزشی
دانلود فیلم های آموزشی فارسی
رسانه های فارسی زبان
دانلود فیلم های آموزشی فارسی
رسانه های انگلیسی زبان
دانلود فیلم های آموزشی انگلیسی
جدیدترین فیلم های انگلیسی
آرشیو فیلم های آموزشی زبان اصلی
خرید پستی فیلم های آموزشی فارسی
فروشگاه کد سیتی
آموزش jQuery آموزش HTML و CSS آموزش SQL Server
آموزش JavaScript آموزش ASP.NET MVC آموزش برنامه‌‌نویسی
آموزش برنامه نویسی ++C آموزش برنامه‌نویسی C#‎ آموزش برنامه‌‌نویسی PHP
آموزش برنامه‌نویسی Java آموزش برنامه‌نویسی متلب آموزش شبکه های کامپیوتری
آموزش برنامه‌‌نویسی پایتون آموزش پایگاه داده DataBase آموزش برنامه‌نویسی VB.Net‎
آموزش برنامه‌‌نویسی اندروید آموزش برنامه‌‌نویسی پروژه محور آموزش #C پروژه محور
آموزش های رایگان تبلیغات کلیکی استخدام در فرادرس

عضویت در گروه کد سیتیارسال جدیدترین مطالب آموزشی به ایمیل شما فقط با عضویت رایگان در گروه کد سیتی
شما نیز هم اکنون به جمع یکی از بزرگترین گروه های علمی در کشور شوید

مزایای عضویت در گروه کد سیتی
 • دریافت جدیدترین مجله های علمی
 • دریافت جدیدترین اخبار روز دنیا
 • دریافت جدیدترین فیلم های آموزشی فارسی و خارجی
 • دریافت جدیدترین کتابهای الکترونیکی فارسی و خارجی
 • دریافت جدیدترین پروژه های کد سیتی و پروژه های دانشجویی
 • دریافت جدیدترین و بروز ترین نرم افزارهای روز دنیا
 • آشنایی با بزرگترین اساتید دانشگاه ها در ایران و سایر کشوها
 • دریافت جدیدترین مقالات دانشجویی از دانشگاه های معتبر ایران و سایر کشورها

با عضویت در خبرنامه کد سیتی , جدیدترین منابع آموزشی به ایمیل شما ارسال خواهد شد . برای این منظور کافیست ایمیل خود را وارد کنید

.

دانلود کتاب آموزش ماکرومدیا فلش Macromedia Flash MX به زبان فارسی

توسط : codecity / پست شده در : پنجشنبه 19 بهمن 1391 13:23
دانلود کتاب آموزش ماکرومدیا فلش Macromedia Flash MX به زبان فارسی

با سلام خدمت شما دوستان گرامی . در این پست از وب سایت کد سیتی با دانلود کتاب آموزش ماکرومدیا فلش Macromedia Flash MX به زبان فارسی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود . فلش ماکرومدیا یکی از بهترین ابزارهائی است که برای افزودند برخی آثار مخصوص و پویانمایی به سایت وب به کار می رود . این ابزار نه تنها یک محتوای کار آمد ایجاد می کند , بلکه تقریبا هر کسی که در وب سیر می کند از قبل برای دیدن فیلم های فلش شما مجهز شده است . با محصولات سر گرم کننده و پونمای خود به سایت وب شادابی و نشاط بدهید , سر و صدای چند رسانه ای تولید کنید , و شما واقعا یک برگ برنده در اختیار دارید .

کسانی که باید این کتاب را بخوانند

این کتاب با این فرض نگاشته شده است که شما می خواهید طرز استفاده از فلش ماکرومدیا MX را بیاموزید , اما شما نباید تحت تاثیر کتابهائی قرار بگیرید که برای سازندگان با تجربه فلش تالیف شده اند . این کتاب با توجه به میزان اطلاعات قبلی شما درباره فلش نگاشته نشده است , بلکه چنین فرض شده که خواننده هیچگونه زمینه قبلی ندارد و لذا شده است هیچگونه مطلبی از قلم نیافتد . اگر شما می خواهید از فلش برای تولید محتوائی برای سایت وب خود استفاده کنید . این کتاب برای شما مفید خواهد بود .

چگونه این کتاب را مطالعه کنید

این کتاب برای مطالعه فصل به فصل و پی دی پی در نظر گرفته شده است . اما برای آشنائی شما با فلش ماکرومدیای MX الزامی نیست و در صورت تمایل می توانید به فصلهای مورد علاقه خود مراجعه کنید . هر فصل قائم به خود و مستقل از دیگر فصلها است و در ضمن در صورت نیاز به عناوین مربوط در فصلهای دیگر اشاره می کند .

فصل اول : آشنایی با فلش

این فصل , فلش را به شما معرفی می کند و به شما مقداری ایده و دید می دهد تا بتوانید از فلش استفاده کنید .

فصل دوم : جعبه ابزار فلش

در این فصل , اصول ایجاد ابجکت ها (objects) را با استفاده از جعبه ابزار فلش یاد می گیرید و چگونگی کار کردن ابزارهای رسم (drawing) را ملاحظه می کنید .

فصل سوم : پانل های فلش

پانلهای فلش تقریبا در هر عملی (task) که در فلش قصد انجام آن را داشته باشید , نقش اساسی دارند . در این فصل چگونگی استفاده از پانلها و نیز تعیین پانل مورد نیاز را یاد می گیرید .

فصل چهارم : خط زمان و لایه ها

چون فلش تنها یک برنامه ترسیمی نیست (بلکه بالاتر از آن است) . شما نیاز به روشهایی برای کار با ابجکت های مستقل و کنترل جریان فیلمهای خود از نظر زمانی دارید . در این فصل یاد میگیرید که خط زمان (timecline) و لایه های آن چگونه کار می کنند و چگونه از آنها برای ایجاد پویانمایی ها (animations) استفاده کنید .

فصل پنجم : ترسی ابجکت ها

در این فصل شما می آموزید که چگونه با استفاده از ابزارهای فلش ابجکت ها را تولید بکنید . بعلاوه , یاد می گیرید که چگونه آنها را در فیلم های خود دستکاری کنید .

فصل ششم : پویانماسازی (انیمیشن)

پویانمایی یا متحرک سازی همان چیزی است که محصولات فلش را از تصاویر ساده ایستا به فیلم های هیجان آور و تعاملی (inteactive) تبدیل می کند . در این فصل پویانماسازی و تعیین نوع مورد نیاز آن را برای اهداف مختلف می آموزید .

فصل هفتم : راهنماها و ماسکه

وقتی می خواهید از ساده ترین مرحله پویانماسازی به مرحله بالاتر بروید نیاز به راهنماها و ماسکها پیدا می کنید . در این فصل می آموزید که چگونه از این ابجکت ها برای ایجاد مقداری اثر خیلی جالب مانند عنوان های متنی متحرک استفاده کنید .

فصل هشتم : تولید نمادها و استفاده از کتابخانه

یکی از عوامل خیلی مهم در معروف و محبوب سازی فلش اندازه های کوچک پرونده های فیلم است . این مزیت به معنی آن است که فیلم های فلش بدون صرف زمان طولانی download می شوند . در این فصل بعضی از جنبه های مهم فلش را که در افزایش بازدهی فیلم های فلش نقش داریند , یاد می گیرید .

فصل نهم : استفاده از تصاویر خارجی

شما ممکن است از تصاویر خارجی مانند دوربین دیجیتالی در فیلم های فلش خود استفاده بکنید . در این فصل نه تنها چگونگی انجام این کار , بلکه برخی ترفندهای تولید آثار تخیلی را بوسیله رفتار گرافیکی با متن یاد خواهید گرفت .

فصل دهم : صدا گذاری

صدا اغلب یک عامل مهم در تولیدات چند رسانه ای می باشد . در این فصل چگونگی استفاده از صدا برای ایجاد جاذبه های شنیداری در فیلم به شما یاد داده می شود .

فصل یادهم : انتشار فیلم های فلش

فیلم های فلش اگر با سایر مردم به اشتراک گذاشته شوند اسباب سرگرمی خیلی بزرگی خواهند شد . در این فصل می آموزید که برای انتشار فیلم های خود و قرار دادن آنها در سایت وب خود به چه چیزی نیاز دارید .

فصل دوازدهم : مفاهیم پایه Action Script

ActionScript یک زبان برنامه نویسی هست که جهت کنترل فیلم های فلش و افزدون مقداری تعامل (interactivity) به آنها , به کار می رود . در این فصل اصول این زبان آموزش داده می شود .

فصل سیزدهم : اصول برنامه سازی ActionScript

در این فصل به شما نشان داده می شود که چگونه از ActionScript برای کنترل بیشتر فیلم ها استفاده کنید . شما خواهید دید که چگونه یک عبارت ساده ActionScript کارهای زیادی را برای شما انجام می دهد .

فصل چهاردهم : ادامه برنامه سازی با ActionScript

در این فصل به صورت کامل تر وارد بحث برنامه سازی با ActionScript می شوید و اعمال مهمی مانند کنترل ویژگیهای ابجکت ها با استفاده از این زبان را می آموزید و نیز فرا می گیرید چطور با این ابزار عملکرد فیلم را مطابق میل خود بکنید .

ضمیمه : پاسخ به آزمونهای مهارت

در ضمیمه کتاب پاسخ به سئوالات آخر هر فصل وجود دارد . به این ترتیب شما می توانید برای کسب اطمینان بیشتر از میزان آموخته های خود به این پاسخها مراجعه کنید .

جنبه های خاص

در این کتاب جنبه های خاص زیادی وجود دارد . همه فصلها با فهرستی از اهداف مورد نظر در آن فصل شروع می شود . فصلها شامل تعداد متون جانبی تحت عنوان اشاره , توجه و نکته می باشند . اینها حواشی کوتاهی هستند که با موضوع ارتباط نزدیکی دارند . قسمت های سئوال از متخصص تحلیل های عمیق تری از عناوین می باشند که فراتر از متن معمولی هستند . مثالهای کدی در سرتاسر این کتاب برای بیان مفاهیم خاص بکار گرفته شده اند .  شما می توانید دانلود کتاب آموزش ماکرومدیا فلش Macromedia Flash MX به زبان فارسی رو از وب سایت کد سیتی مرجع تخصصی کتابهای آموزشی به طور مستقیم دانلود نمائید.

 

حجم فایل : 25.02 مگابایت
لینک دانلود : دانلود کتاب آموزش ماکرومدیا فلش Macromedia Flash MX به زبان فارسی
پسورد فایل :www.codecity.ir

راهنمای دانلود فیلم ها و کلیپ های آموزشی سایت :
تنها اعضای ویژه سایت می توانند از فیلم های آموزشی سایت استفاده کنند . برای عضویت ویژه تنها لازم است در سایت عضو شده و در قسمت اکانت VIP اقدام به افزایش اعتبار کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه عضویت اینجا کلیک کنید .

ورود به سایت | ثبت نام در سایت
 • 1- حتما از نرم افزار Internet Download Manager برای دانلود فایل ها استفاده کنید .
 • 2- بعد از دانلود , با استفاده از نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید .
 • 3- هنگام وارد نمودن پسورد عبارت www.codecity.ir را به صورت حروف کوچک تایپ نمائید .
 • 4- برای نمایش فیلم ها می توانید از نرم افزار هایی مانند Km Player , VLC Player یا Media Player Classic استفاده کنید .

آموزش روتوش و میکاپ تصاویر به سبک حرفه ای در فتوشاپ ۲۰۱۷ با کمک پنل ویژه

توسط : codecity / پست شده در : 1499312429
آموزش روتوش و میکاپ تصاویر به سبک حرفه ای در فتوشاپ ۲۰۱۷ با کمک پنل ویژه

پنل حرفه ای روتوش ابزاری است که امکانات یک روتوش حرفه ای و بی نقص را با ابزار مرتبط فتوشاپ برای شما فراهم می کند، تکنیک های حرفه ای روتوش را با میانبرهای ایجاد شده توسط این نرم افزار براحتی قادرید به تصاویر دلخواه خود اعمال نمایید و در یک کلام آموزش روتوش و میکاپ را به روش حرفه ای ها بیاموزید.
در این پنل حرفه ای ترین متدهای روتوش در فتوشاپ و کارها در قالب یک دستور ساده اجرا می شود و شما تنها ویرایش های شخصی خود را اعمال می کنید.ادامه مطلب / دانلود
ارسال نظر