امروز جمعه 03 خرداد

کد سیتی | پایگاه تخصصی آموزشی کشور | دانلود فیلم های آموزشی به زبان فارسی

دسته بندی گروه های آموزشی
دانلود فیلم های آموزشی فارسی
رسانه های فارسی زبان
دانلود فیلم های آموزشی فارسی
رسانه های انگلیسی زبان
دانلود فیلم های آموزشی انگلیسی
جدیدترین فیلم های انگلیسی
آرشیو فیلم های آموزشی زبان اصلی
خرید پستی فیلم های آموزشی فارسی
فروشگاه کد سیتی
آموزش جاوا Java آموزش jQuery آموزش‌‌ ICDL
آموزش برنامه نویسی آموزش WordPress آموزش‌‌ زبان خارجی
آموزش‌‌ پایتون Python آموزش JavaScript آموزش فتوشاپ و کورل
آموزش برنامه‌نویسی PHP آموزش HTML و CSS آموزش‌های عمومی و کاربردی
آموزش برنامه‌نویسی اندروید آموزش شبکه‌های کامپیوتری آموزش‌‌ دروس دانشگاهی
آموزش ساخت ربات تلگرام آموزش اکسل Excel آموزش‌‌ مهارت برای بازار کار
● استخدام در فرادرس ● آموزش های رایگان ● تبلیغات کلیکی

عضویت در گروه کد سیتیارسال جدیدترین مطالب آموزشی به ایمیل شما فقط با عضویت رایگان در گروه کد سیتی
شما نیز هم اکنون به جمع یکی از بزرگترین گروه های علمی در کشور شوید

مزایای عضویت در گروه کد سیتی
 • دریافت جدیدترین مجله های علمی
 • دریافت جدیدترین اخبار روز دنیا
 • دریافت جدیدترین فیلم های آموزشی فارسی و خارجی
 • دریافت جدیدترین کتابهای الکترونیکی فارسی و خارجی
 • دریافت جدیدترین پروژه های کد سیتی و پروژه های دانشجویی
 • دریافت جدیدترین و بروز ترین نرم افزارهای روز دنیا
 • آشنایی با بزرگترین اساتید دانشگاه ها در ایران و سایر کشوها
 • دریافت جدیدترین مقالات دانشجویی از دانشگاه های معتبر ایران و سایر کشورها

با عضویت در خبرنامه کد سیتی , جدیدترین منابع آموزشی به ایمیل شما ارسال خواهد شد . برای این منظور کافیست ایمیل خود را وارد کنید

.

دانلود کتاب آموزش برنامه سازی پیشرفته در ++C به زبان فارسی

توسط : codecity / پست شده در : پنجشنبه 19 بهمن 1391 11:41
دانلود کتاب آموزش برنامه سازی پیشرفته در ++C به زبان فارسی
دانلود کتاب آموزش برنامه سازی پیشرفته در C++

دانلود کتاب آموزش برنامه سازی پیشرفته در ++C . در این قسمت از سایت کد سیتی با کتابی دیگر از زبان برنامه نویسی پرقدرت سی پلاس همراه شما دوستان هستیم . این کتاب که در نوع خود یکی از بهترین کتابها برای یادگیری سی پلاس پلاس است مطالب خودش رو از سطح مقدماتی شروع و در ادامه به سطوح بالاتری از برنامه نویسی سی پلاس می پردازد . شما می توانید کتاب پیشرفته آموزش ++C رو به طور مستقیم از سایت کد سیتی مرجع تخصصی کتابهای آموزشی کامپیوتر دانلود نمائید .  دانشگاه آزان زمان توانست شانه های خود را از سنگینی استعلای غربی سبک سازد و راه به سوی دامنه های موفقیت بگشاید که مدد نیروهای جوان و عمل گرای خود را پذیرفت و با تکیه بر اندیش دانشمندان و فرهیختگان دلسوز , رو به جلو حرکت کرد , چه حرکت نتیجه بازاندیشی و خواست تغییر است . این خواست مهم است نه فقط به خاطر آن که جنبشی از درون و برای بیرون رفت از شرایط حکومت غرب بر دانشگاه بود بلکه به آن جهت که دانشگاه نه در دوران جنگ تحمیلی و نه پس از آن در لایه لای برنامه های سازندگی و تب و تاب نپایی سیاسی از زمان خود عقب نماند . زمانی که عزم بر جبران و تکاپو باشد , سستی و کاستی یه بالندگی و غرور می انجامد و شرایط نامتعادل اجتماعی به نظام های علمی و فرهنگی . به سادگی نمی توان افق دانش هایی چون انرژی اتمی و نانوتکنولوژی را درنوردید , تلاش مضاعف می طلبد و همگانی .
اکنون نهضت دیگری به جوشش در آمده است و مسیر جریانش را می جوید . نهضتی بر آمده از درد (جنبش نرم افزاری و نهضت تولید علم) . منابع علمی غنی و در خور , از مهم ترین ملزوماتی است که پیشروی علمی را موار میسازد , خلاصه این که دانشجویان دانشگاه پیام نور به جبر نظام آموزش از دور از پرتو (استاد) کم تر بهره می برند . لازم است برای غنی سازی منابع درسی , فن آوری آموزمشی به بهترین شکل به خدمت گرفته شود تا داشنجویان در سایه مضاعف , با اطمینان و آسایش بیشتری در وادی علم ره سپارند . کتاب حاضر در همین راستا , منبع درسی واحد (برنامه سازی پیشرفته) برای رشته کامپیوتر وضع شده . کوشیده ایم محک  (مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی) را به دست گیریم و با نیم نگاهی به منابع درسی دانشگاه های معتبر جهان و با اتکا به محاسن و نواقص مبع قبلی , طراحی نو در اندازیم . شیوه نگارش به گونه ای است که دانشجو خود را در کلاس و در نزد استاد حاضر می بیند . انتخاب مثال ها به شکلی است که هم کوتاه و موجز باشند و هم در هر کدام نکات ریز و درشت آموزشی لحاظ شده باشد  همچنین جلوه های بصری متن , خواننده را یاری می دهد تا تمرکز خویش ا روی موضوع مورد مطالعه از دست ندهد . این کتاب نه فقط بان سی پسال را , بلکه برنامه نویسی را آموزش می دهد , به هر زبان که باشد . 
راهنمای مطالعه کتاب
- از حجم زیاد کتاب نهراسید . بیشتر حجم کتاب مربوط به شرح برنامه ها و مثال های گوناگون است که شما را در یادگیری مطالب یاری می کنند .
- فصول کتاب کاملا با یکدیگر مرتبط اند و از مطالب بخش های قبل به وفر در بخش های بعدی استفاده شده است . پس سعی کنید درس به درس و همراه با کتاب پیش بروید .
- اگر از قبل با زبان برنامه نویسی دیگری (مانند پاسکال) آشنایی و مهارت مختصر داشته باشید , فصل های اول تا هشتم را به سرعت فرا خواهید گرفت . کافی است یک بار به طور عمیق این فصول را مطالعه نمایید و سپس به راحتی می توانید تمرین های آخر این فصول را حل کنید .
- فصل های هشتم تا آخر (مخصوصا فصل نهم تا یازدهم که مباحث مربوط به شی گرایی است ) را بیشتر مطالعه کنید و زمان بیشتری باری این فصول مننظور کنید . ممکن است مجبور شوید این فصول را بیش از یک بار مطالعه و مرور کنید اما جای نگرانی نیست . این اشکال مربوط به ماهیت این فصل ها است که تاکنون راجع به آن ها کمتر خوانده یا شنیده اید . مایوس نشوید و با جدیت مطالعه کنید و یقین داشته باشید که مطلب پیچیده ای در این فصل ها وجود ندارد .
- هنگام مطالعه به نحوه حروف چینی برنامه ها دقت کنید . مطالبی که در حال فراگیری آن هستید با حروف تیره تر در هر برنامه نوشته شده تا به راحتی منظور برنامه را درک نمایید و نکات آن را فرا بگیرید . بعد از هر برنامه شرح نحوه کار کردن آن نیز آمده است تا ابهامات احتمالی را از بین ببرد .
 - هر چند خروجی هر برنامه در چهارگوش تیره رنگ نشان داده شده اما سعی کنید خودتان برنامه ها را روی رایانه نوشته و اجرا کنید تا از مطالب این درس لذت بیشتری ببرید . در این ذهگذار ممکن است به مطالب آموزشی جالبی بخورد کنید که در کتاب نیامده است .
 - اندازه برنامه ها متناسب با فصول افزایش می یابد . برنامه های فصل های آغازین کوتاه تر و برنامه های فصل های پایانی طولانی ترند . اگر در فهم برنامه های طولانی با مشکل مواجه شدید احتمالا فصل های آغازین کتاب را به خوبی فرا نگرفته اید .
- کوشش کنید تا هم تمرین ها و پرسش ها را حل کنید . در تمرین ها و مسایل کتاب گنج هایی نهفته است که فقط دانشجویان سخت کوش به آن ها دست می یابند .
- ضمیمه های کتاب به هیچ عنوان جنبه امتحانی ندارند و فقط برای مطالعه بیشتر ذکر شده اند . دانشجویان علاقه مند می توانند با مطالعه ضمیمه ها دانش برنامه نویسی بالاتری کسب کنند .
- بهتر است بین یک تا دو ساعت به طور پیوسته مطالعه کنید تا بهتر یاد بگیرید و کمتر مجبور شوید به مطالبی که دفعه قبل مطالعه کرده اید , باز گردید . سعی کنید در آرامش به مطالعه بپردازید و عواملی که تمکزتان را می کاهند به حداقل برسانید . به اندازه کافی استراحت کنید تا خستگی اثر سویی روی اندوخته هایتان نگذارد . 

 

حجم فایل : 1.66 مگابایت

لینک دانلود مستقیم : دانلود کتاب آموزش برنامه سازی پیشرفته در C++

لینک دانلود مدیا فایر : دانلود کتاب آموزش برنامه سازی پیشرفته در C++

پسورد فایل :www.codecity.ir

راهنمای دانلود فیلم ها و کلیپ های آموزشی سایت :
تنها اعضای ویژه سایت می توانند از فیلم های آموزشی سایت استفاده کنند . برای عضویت ویژه تنها لازم است در سایت عضو شده و در قسمت اکانت VIP اقدام به افزایش اعتبار کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه عضویت اینجا کلیک کنید .

ورود به سایت | ثبت نام در سایت
 • 1- حتما از نرم افزار Internet Download Manager برای دانلود فایل ها استفاده کنید .
 • 2- بعد از دانلود , با استفاده از نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید .
 • 3- هنگام وارد نمودن پسورد عبارت www.codecity.ir را به صورت حروف کوچک تایپ نمائید .
 • 4- برای نمایش فیلم ها می توانید از نرم افزار هایی مانند Km Player , VLC Player یا Media Player Classic استفاده کنید .

آموزش روتوش و میکاپ تصاویر به سبک حرفه ای در فتوشاپ ۲۰۱۷ با کمک پنل ویژه

توسط : codecity / پست شده در : 1499312429
آموزش روتوش و میکاپ تصاویر به سبک حرفه ای در فتوشاپ ۲۰۱۷ با کمک پنل ویژه

پنل حرفه ای روتوش ابزاری است که امکانات یک روتوش حرفه ای و بی نقص را با ابزار مرتبط فتوشاپ برای شما فراهم می کند، تکنیک های حرفه ای روتوش را با میانبرهای ایجاد شده توسط این نرم افزار براحتی قادرید به تصاویر دلخواه خود اعمال نمایید و در یک کلام آموزش روتوش و میکاپ را به روش حرفه ای ها بیاموزید.
در این پنل حرفه ای ترین متدهای روتوش در فتوشاپ و کارها در قالب یک دستور ساده اجرا می شود و شما تنها ویرایش های شخصی خود را اعمال می کنید.ادامه مطلب / دانلود
ارسال نظر